Iza Tarwacka

Iza Tarwacka

założycielka i pomysłodawczyni Art Cluster Coworking Space, właścicielka firmy Art Cluster

 

PODOBNO mój typ osobowości nazywany jest „inspirator-motywator”, znajomi mówią, że także „aktywator”. Ja dodaję, że także coworker. Pomimo ekonomicznego wykształcenia i posiadania tak zwanego ścisłego umysłu, jestem zwolenniczką tezy, że 2+2=5. Uważam, że największą wartością w życiu są ludzie, że praca wynikła ze skrzyżowania kilku punktów widzenia, różnic w podejściu i w opiniach ma o wiele większą wartość od samotnych poszukiwań. W końcu nawet Steve Jobs czerpał wiele z pracy swojego zespołu.

 

POMYSŁ na coworking i firmę Art Cluster jest naturalną konsekwencją moich przekonań i poszukiwań. Już studiując zarządzanie sympatyzowałam z filozofią świadomej konsumpcji, pisałam pracę o antyreklamie. Interesuje mnie wykorzystanie technik komunikacji marketingowej w kształtowaniu świadomego społeczeństwa oraz miejsce współczesnej sztuki konceptualnej w kształtowaniu postaw obywatelskich … Te wszystkie ‘nitki’ biegną w kierunku filozofii collaborative consumption czyli współdzielenia, która zaprowadziła mnie do stworzenia firmy Art Cluster, gdzie skupiają się osoby z sektora kreatywnego w celu realizacji wspólnych projektów, dzielenia się pasją i współdzielenia kosztów działalności.

 

DOŚWIADCZENIE. Kilkanaście lat pracy poświęciłam zgłębianiu tajników marketingu i badań rynku. Pracowałam w branży FMCG  i wydawnictwach. Jednocześnie z roku na rok pogłębiała się moja miejska tożsamość, której kulminacją było zwrócenie się w stronę wiedzy o mieście. Obroniłam dwa dyplomy z fotografii dokumentalnej, wydałam książkę o historii warszawskich neonów, zdobyłam licencję warszawskiego przewodnika miejskiego i założyłam Praskie Biuro Przewodnickie. Wielokrotnie prezentowałam warszawską Pragę zagranicznym dziennikarzom. Mój autorski projekt promujący praskie spacery zakończone spektaklem w Teatrze Wytwórnia pt. „Wytwórnia Kultury” prezentowały m.in. TVN Warszawa, niemiecki Cafe Babel, włoski Touring Club Italiano, a nawet BBC.

 

DZIŚ współpracuję aktywnie z urzędami miasta i dzielnicy przy projektach związanych z promocją warszawskiej Pragi. Jednocześnie wykorzystuję marketingowe doświadczenia we wprowadzaniu nowych technologii i mediów elektronicznych do aktywnego kształtowania wizerunku nowoczesnej dzielnicy.
Prowadzę też biuro Art Cluster Coworking Space, do którego serdecznie Cię zapraszam.

 

 

468 ad