idea

COWORKING czyli praca, współpraca, dzielenie się kosztami, spotkania, wymiana doświadczeń, networking, rekomendacje,  wspólne projekty, podobne zainteresowania, ekonomia, ekologia… 

Jest tak wiele powodów, żeby pracować razem. Niezależnie ale w grupie, gdzie łatwiej się zorganizować, zmobilizować i zainspirować.

Nasz pomysł na coworking wziął się z idei współdzielenia (colaborrative consumption) i z głębokiego przekonania, że 2+2=5.

Współdzielenie biura ma wiele więcej plusów, niż można byłoby przypuszczać.

W dobie kryzysu bardzo istotne są przesłanki czysto praktyczne:

EKONOMIA: płacisz za fragment wyposażonej przestrzeni gotowej do pracy, pozostałą przestrzeń dzielisz z innymi fajnymi ludźmi, często z pokrewnych lub komplementarnych branż – wymiana doświadczeń jest dodatkowym bonusem

WYGODA: dostajesz tylko jeden rachunek, nie martwisz się o ochronę, sprzątanie, kontakty z dostawcami Internetu, oszczędzasz więc także czas.

Czy wiesz że wg badań ok. 80% coworkerów otrzymuje zlecenia od osób z którymi współdzielą biuro?

 

Nasze miejsce to kreatywne biuro, gdzie siedzibę może mieć również Twoja Firma. Możesz wynająć biurko, mikro-biuro lub osobne biuro dla swojej firmy.
Chcemy, żeby biuro było Twoją wizytówką, dlatego urządziliśmy je stylowo, wyposażyliśmy w meble, które są nie tylko funkcjonalne, ale swoim dizajnem zaspokajają wymagające gusta.

• Jesteś freelancerem?
• Szukasz swojego miejsca w biznesowym świecie?
• Pracujesz kreatywnie?
• Jesteś grafikiem, projektantem?
• Zajmujesz się nowymi technologiami?
• Wykonujesz wolny zawód, ale chciałbyś korzystać z dobrodziejstw własnego biura?
Jeśli na co najmniej trzy z powyższych pytań odpowiedziałeś / odpowiedziałaś tak, to znaczy że coworking jest dla ciebie!

Pomożemy Ci prowadzić Twoj biznes w sprzyjających warunkach.
Ty będziesz mogła /mógł skupić się na wykorzystaniu Twojego potencjału współtworząc twórczą atmosferę naszego biura.
Zajęliśmy się wszystkim: zorganizowaliśmy Strefę Pracy: zamówiliśmy meble, internet, media, ochronę, urządziliśmy Strefę Spotkań: komfortowy chill out room i wyposażyliśmy kuchnię.

 

W Art Cluster Coworking Space łączymy ludzi z pasją!

 

Zapraszam!
Iza Tarwacka